Sveiki, rungtynės dėl dalyvavimo Vokietijos Bundeslygoje. Susitinka Bochum vs Borussia M. Taigi, Bochum antroje bundeslygoje užėmė 3 vietą ir tik dėl to, jog jų įvarčių santykis blogesnis už Augsburgo. Šiaip komanda sezono metu atrodė tikrai gerai ir rodė norą sugrįžti į aukščiausią lygą, namie laimėta 11 kartų 2 lygiosios ir 4 pralaimėjimai, įvarčių santykis 28-18. Pralaimėta ar sužaista lygiosiomis tikrai su geromis komandomis: Hertha, Augsburg ir kitomis pirmojo dešimtuko komandomis. Komandos gynyba tikrai neprasta, nes praleista mažai įvarčių vidutiniškai po vieną per rungtynes. Komandos puolimas geras yra kas gali įmušti: Federico, Aydin, Dabrowski, Leitl. Šnekant apie Borussia M., daug gero negalima pasakyti, kadangi sezono metu žaidė tragiškai ir tik sužaistas sezono galas išgelbėjo komanda nuo tiesioginio iškritimo į žemesnę lygą. Na taip buvo laimėta prieš Borussia dortmundo, tačiau jiems tos rungtynės nebuvo svarbios visos kitos pergalės buvo prieš silpnesnes komandas, kurioms beje taškų taip pat nereikėjo. Kalbant apie pirmąjį susitikimą, tai galima sakyti Borussia tik sėkmės dėka per pridėto laiko trečiąją minutę sugebėjo savo aikštėje įveikti Bochum minimaliu rezultatu ir jei ne tas įvartis šiandieną Bochum būtų favoritas. Taigi, gera gynybą didelė žaidėjų motyvacija ir namų aikštė turėtų lemti Bochum pergalę ir viso sezono tikslas patekti į Bundeslygą bus pasiektas.
- Balsų: 0
Komentarai (1)