Nematau priezasciu kodel ne labai gera sakyciau sezono pradzia aris komandai tiek vietinei lygoi tiek eurocupe sakyciau gynybine komanda tasku daug neprasileidzia ir pati nekosmosa imeta bet gynyboi demesio daug skira ir tas labai gerai nes rumunu komanda visiskai be gynybos, priklausoma nuo puolima sustabdo puolima variantu nera, to tikiuosi is aris komandos siandien.
- Balsų: 8
Komentarai (0)