Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/05/24 17:34 bet title under 27 (under 27) @-118 8/10
 

Tiesa sakant kilo dvejoniu is pradziu del sito,bet perzvelgiau pastaruosius macus ir rafos judejima,padavimus tai dingo abejones ir renkuosi 27 underi.Tiesiog zaidejas daug daugiau patyres ir kas aisku ,jog eis tolyn.Daug kas priklauso nuo pirmo seto,jei rafa staigiai prispaus prie sienos manau bedu neliks,bet ir jei tarkim baigtu 6.4 ir tai dar ne tragedija,nes paspyrejimas i prieki bus ir pertraukeles metu apzvelgti savo klaidas.Nieko daugiau nepasakau,del to nepykit,bet palaukim.Sekmes

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

gugis1425

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -22.12
  • ROI -5.43%
  • W% 43.14%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 53
  • Unitų atspėta: 404.88
  • W-L-T : 22-29-2
  • Vid. unitų skaičius: 8.06
  • Unitų spėta: 427.00
  • Vid. koeficientas: 183.7
 

Unitų pokytis

-10-16-22-28-34-402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (21)

  • Koks kubot buvo? 😄
  • Mldc kubot😄😄😄
  • Mldc isneris, daro nadaly. paemiau kad paims jis 3 seta su 4.4 kofu bet prie 5-6 15-40 nekas jau buvo😄
  • Tragiskai losia
  • Labai norejau kad nadalis su djoko lostu finale roland garros, bet dabar su tokiu zaidimu sergu uz isneri, apgailetina ziuret i nadali, jokiu ataku, laukia varzovo klaidu kas cia su tuo nadaliu visiskai nepanasus i save, o almagro tai jo staigmena pateiks turbut pralaimejimo
  • Almagro gaus panasu,dar jei ir nadalis gautu butu nuostabu, maziau warzovu liktu djokai😁
  • Niekas nebandot live dabar imt under 46?
  • Ziuriu shen jau staigmenu netruksta, nadalis tai konkreciai gryba pjauna su tokiu zaidimu siemet sio turnyro tikrai nelaimes, o ir almagro pirmavo 2:0, dabar nuleido jau antra tiebreik kosmosas
  • Uz tokius negalima statyt, kaip ir uz sita balvona.
  • Ir pralose siuksle 😁 Svarbiausia specialiai taip losia, Isneriui viska ant raketes atmusa, vos ne imk musk jei nori. Jokiu ataku, jokiu astrumo. Ka moka uztrikrintai astriai atakuot, tai savo sikna su pirstu, ka ir rodo ziurovam pastoviai susirinkusiem.
  • Ir nh as pakeiciau,jau paemes buvau overi,ai galvoju ne nh 😄
  • Ne cia sitas specialiai taip losia..
  • Oi cia beckas ima 😄 taimouta o ne melzeris pizdiets 😄 susiveliau nors melzeris pagal ideja turetu nepalosti 😄
  • Kaip i tikejausi medikal taimout ima melzeris kas cia emete nugaros trauma turi
  • Matyt medalis uz overi state ir tiek 😄
  • Siknokrapstis vapse neatakuoja kai padavineja Isneris. Kame reikalas? Laimi taskus is amerikono klaidu tik, jei pasiseka.
  • Cia bl ne nadalis gerai losia,bet isner grybauja totaliai 😄
  • Ims melzer,nezinau va dabar ziuriu nadal maca,tai atrodo ,kad taip sakyti ,kad jau nurasyta gan skubota
  • Sitas tai nurasytas manau 😁 ble bent kad Melzeris laimetu oj kaip gerai butu 😁
  • Gali but tokia paleva ,kad lygiai 😄
  • As ir sita paemiau, bet speju piriboras bus 😁