Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2023/10/28 12:31 (-2.5 Baskonia) @-118 8/10
 

Po 4 nesekmiu is eiles savo lygio komandoms(bayern, zalgiris, unicaja,pao) Peneroyos kede darosi karsta. Nemanau kad baskus tenkina eurolygos startas 1-4, ir norint issaugoti vieta prie basku vairo, cia jau reikalinga pergale pries zemesnio lygio andoros krepsininkus

  • Balsų: 21
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Egi0x

Padėkų: 15

Sekėjų: 23

  • Unitai 125.07
  • ROI 6.28%
  • W% 54.43%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 243
  • Unitų atspėta: 2166.07
  • W-L-T : 129-108-6
  • Vid. unitų skaičius: 8.40
  • Unitų spėta: 2041.00
  • Vid. koeficientas: 104.7
 

Unitų pokytis

14012811610492802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (16)

  • Geresne zinia partizan 2.05 vs baskonia, aisku partizan dar ryt zvezda laukia, ir punteris out, bet vertes manau yra partizan
  • Laimės bent vieną kėl.? 😄
  • Nu jo, Dusko welcome back, kolektyvas be dvasios
  • Paskutines trenerio varzybos bus
  • Tie baskai yra tragedija...
  • nebegerk "kaip tu teigi va laimi belekiek dėl to ir verta dėti."
    taip nesakiau. sakiau, jei milijoną kartų pralaimėjo, nereiškia, kad va šiandien jau laimės. Ne argumentas čia.
    Dėl Union. Aš matau statistiką: kaip pats sakei, komandai kuri nepakito, treneris tas pats ir t.t. nėra normalu PRALOŠT 10 varžybų iš eilės... 10! sakai žaidė neblogai, kliurka čia, kliurka ten. Bet pripražint reikia, kad kažkas viduje blogai ar pan., ko mes paprasti žmonės nežinom
    Jeigu butu blogai, tiek fanai, tiek klubo vadovybė nelauktų ir atleistu, ultros ten prieigos turi prie klubo daugiau, negu mes paprasti žmonės. Aš sutinku, kad vadovautis tuo, kad nu jau laikas laimeti nėra logiška, tiesiog aš mačiau jų žaidimą ir jis nėra blogas dėl to ir rinkausi juos, o werderis lygiai toks pats pagal forma koks Union, o dar susidėjo, kad sezonui prasidėjus savo lyderį paleido, kuri nepakeite niekom, tad viskas ten tvarkoje buvo ir logiška statyti. Aš nesivadovauja, kad serija turi nutrūkti kažkada, aš žiūriu į visumą ir ne vieną jų asmeniškai žaidimą mačiau, čia psichologija daugiau lemia, kai susikaupia pralaimejimai vienas po kito, morališkai labai sunku. Žodžiu, neissiplesiu, nes tavo mintyje yra tiesos tikrai, bet negalvok, kad visi stato dėl užsitesiusio lose streako ir pns.
  • martyko Tai rezultatai ne visada atspindi realios situacijos, kaip tu teigi va laimi belekiek dėl to ir verta dėti. Kaip ir visi dėjo Žalgirį, Valencia neturi šansų prieš Žalgiri, o matem kaip atsitiko. Reikia kiekvienas varžybas žiūrėt ir matyti požymius, eiga ir panašiai. Union nežaidė blogai ir nebuvo blogesne komanda, negu werderis, prasileido kliurka, po to raudona ir baigėsi žaidimas. Kiekvienos varžybos yra atskira istorija ir daug niuansų yra o koeficientas atitiko rizika dėl ko vertės ir buvo eit su Union.
    "kaip tu teigi va laimi belekiek dėl to ir verta dėti."
    taip nesakiau. sakiau, jei milijoną kartų pralaimėjo, nereiškia, kad va šiandien jau laimės. Ne argumentas čia.
    Dėl Union. Aš matau statistiką: kaip pats sakei, komandai kuri nepakito, treneris tas pats ir t.t. nėra normalu PRALOŠT 10 varžybų iš eilės... 10! sakai žaidė neblogai, kliurka čia, kliurka ten. Bet pripražint reikia, kad kažkas viduje blogai ar pan., ko mes paprasti žmonės nežinom
  • nebegerk Tai priežasčių galima visada surast milijoną, kodėl šiuo metu tie, ar anie nesužaidžia. Aš nekapstau taip giliai, žiūriu į rezultatus ir tiek. Buvo komentaras ar statymas vakar, kad va čia sirgaliai paplojo Union, palaiko ir t.t. tai va jau šiandien tai duos werderiui... čia va lygiai tas pats, 4 gavo baskai, trenerio kėdė braška, tai va jau turi laimėt būtinai... ne taip pasaulis sukasi 😁
    Tai rezultatai ne visada atspindi realios situacijos, kaip tu teigi va laimi belekiek dėl to ir verta dėti. Kaip ir visi dėjo Žalgirį, Valencia neturi šansų prieš Žalgiri, o matem kaip atsitiko. Reikia kiekvienas varžybas žiūrėt ir matyti požymius, eiga ir panašiai. Union nežaidė blogai ir nebuvo blogesne komanda, negu werderis, prasileido kliurka, po to raudona ir baigėsi žaidimas. Kiekvienos varžybos yra atskira istorija ir daug niuansų yra o koeficientas atitiko rizika dėl ko vertės ir buvo eit su Union.
  • nebegerk Tai priežasčių galima visada surast milijoną, kodėl šiuo metu tie, ar anie nesužaidžia. Aš nekapstau taip giliai, žiūriu į rezultatus ir tiek. Buvo komentaras ar statymas vakar, kad va čia sirgaliai paplojo Union, palaiko ir t.t. tai va jau šiandien tai duos werderiui... čia va lygiai tas pats, 4 gavo baskai, trenerio kėdė braška, tai va jau turi laimėt būtinai... ne taip pasaulis sukasi 😁
    Tai maziau reik ziuret kas parasyta , nes kartais buna kad rasoma nes reikia kazka parasyt. Buna tokiu statymu kad nu tiki pats gerai atrodo , bet neturi kazkokiu geru argumentu ir rasai ka tik rasyt. Cia statymai juk spejimai kaip manai bus. Prisipist labai lengva juk prie visko nereik taip rimtai ziuret i viska. Man aplamai svarbu REZULTATAS , o ne aprasymas. Juk rasai 100 statymu nebus visi geri.

    O dar kai zmogus pats nieko neparases praded aiskint tai keistai ziuris 😄
  • martyko Radai ką sulygint, Union sudėtis apskritai nepakitus, vadovybė pasitiki treneriu ir neatleidžia, kadadngi jis padarė su Union nemažai ir iškėlė komandą į viršų, ten jau detalės lemia kodėl jie negali pasiimti pergalės dėl to ir yra tikimasi jų pergalės, tuo labiau varžovai nebuvo kažkas wow, kad negalėtų Werderio nugalėti, kurie išpardavė savo žaidėjus praktiškai pagrinda savo, kurie darydavo žaidimą ir jokių pastiprinimų neturėjo. Nelygink dviejų nesulyginamu dalykų, nes netinkamas pavyzdis. Ajax kur kas daugiau problemų turi valdžioje, manageriuose ir pyktis su fanais, kuris yra užsitesęs, kiekvienuose rungtynėse Riotai, fanai galvų reikalaują ir spaudimas ten itin didelis ir nemanau, kad jie šį sezoną atsigaus, nebent įvyks pakeitimai, kurie mano akimis jiems būtini, kad išjudinti iš mirties taško klubą.
    Tai priežasčių galima visada surast milijoną, kodėl šiuo metu tie, ar anie nesužaidžia. Aš nekapstau taip giliai, žiūriu į rezultatus ir tiek. Buvo komentaras ar statymas vakar, kad va čia sirgaliai paplojo Union, palaiko ir t.t. tai va jau šiandien tai duos werderiui... čia va lygiai tas pats, 4 gavo baskai, trenerio kėdė braška, tai va jau turi laimėt būtinai... ne taip pasaulis sukasi 😁
  • nebegerk Tobulai pasakyta:
    "Tas gaudymas: va va jau dabar tai bus supyke ir tikrai laimes man skamba labai jau naiviai."
    Iš futbolo žiūriu dar vis dauguma kažko tikisi iš Union Berlin ar Ajaxo 😁 šiandien bus tokių, kurie už ajaxą statys prieš PSV, pamatysi 😁
    Radai ką sulygint, Union sudėtis apskritai nepakitus, vadovybė pasitiki treneriu ir neatleidžia, kadadngi jis padarė su Union nemažai ir iškėlė komandą į viršų, ten jau detalės lemia kodėl jie negali pasiimti pergalės dėl to ir yra tikimasi jų pergalės, tuo labiau varžovai nebuvo kažkas wow, kad negalėtų Werderio nugalėti, kurie išpardavė savo žaidėjus praktiškai pagrinda savo, kurie darydavo žaidimą ir jokių pastiprinimų neturėjo. Nelygink dviejų nesulyginamu dalykų, nes netinkamas pavyzdis. Ajax kur kas daugiau problemų turi valdžioje, manageriuose ir pyktis su fanais, kuris yra užsitesęs, kiekvienuose rungtynėse Riotai, fanai galvų reikalaują ir spaudimas ten itin didelis ir nemanau, kad jie šį sezoną atsigaus, nebent įvyks pakeitimai, kurie mano akimis jiems būtini, kad išjudinti iš mirties taško klubą.
  • Levitatorius Tik siaip pamastymui: jeigu nesiseka komandai, tai kodel turi pradet imt ir sektis. Tas gaudymas: va va jau dabar tai bus supyke ir tikrai laimes man skamba labai jau naiviai. Arteja eurolygos savaite, svarbesnes kovos, cia isvyka, reikia tausoti zaidejus, kuriu ir taip mazai, logiskai pamascius tai tik uz andora, bet palinkesiu sekmes, tikiuosi as klistu ir lietuvio komanda laimes.
    Tobulai pasakyta:
    "Tas gaudymas: va va jau dabar tai bus supyke ir tikrai laimes man skamba labai jau naiviai."
    Iš futbolo žiūriu dar vis dauguma kažko tikisi iš Union Berlin ar Ajaxo 😁 šiandien bus tokių, kurie už ajaxą statys prieš PSV, pamatysi 😁
  • DrogbaBETS Sutinku ka sakai tik idomu ar eurolyga jiem svarbiau
    Ir tas tiesa. Acb irgi svarbu belekaip. Tai cia nepaskirstysi kas svarbiau. Turbut svarbiausia - issivartyt is situacijos kai truksta suolo, kad dar vienose varzybose nesugriut visai 😁
  • Levitatorius Tik siaip pamastymui: jeigu nesiseka komandai, tai kodel turi pradet imt ir sektis. Tas gaudymas: va va jau dabar tai bus supyke ir tikrai laimes man skamba labai jau naiviai. Arteja eurolygos savaite, svarbesnes kovos, cia isvyka, reikia tausoti zaidejus, kuriu ir taip mazai, logiskai pamascius tai tik uz andora, bet palinkesiu sekmes, tikiuosi as klistu ir lietuvio komanda laimes.
    Sutinku ka sakai tik idomu ar eurolyga jiem svarbiau
  • Tik siaip pamastymui: jeigu nesiseka komandai, tai kodel turi pradet imt ir sektis. Tas gaudymas: va va jau dabar tai bus supyke ir tikrai laimes man skamba labai jau naiviai. Arteja eurolygos savaite, svarbesnes kovos, cia isvyka, reikia tausoti zaidejus, kuriu ir taip mazai, logiskai pamascius tai tik uz andora, bet palinkesiu sekmes, tikiuosi as klistu ir lietuvio komanda laimes.
  • 8 zaidejei belike pas juos , nebent kazkas atsigaus