Po 4 nesekmiu is eiles savo lygio komandoms(bayern, zalgiris, unicaja,pao) Peneroyos kede darosi karsta. Nemanau kad baskus tenkina eurolygos startas 1-4, ir norint issaugoti vieta prie basku vairo, cia jau reikalinga pergale pries zemesnio lygio andoros krepsininkus
- Balsų: 21
taip nesakiau. sakiau, jei milijoną kartų pralaimėjo, nereiškia, kad va šiandien jau laimės. Ne argumentas čia.
Dėl Union. Aš matau statistiką: kaip pats sakei, komandai kuri nepakito, treneris tas pats ir t.t. nėra normalu PRALOŠT 10 varžybų iš eilės... 10! sakai žaidė neblogai, kliurka čia, kliurka ten. Bet pripražint reikia, kad kažkas viduje blogai ar pan., ko mes paprasti žmonės nežinom
taip nesakiau. sakiau, jei milijoną kartų pralaimėjo, nereiškia, kad va šiandien jau laimės. Ne argumentas čia.
Dėl Union. Aš matau statistiką: kaip pats sakei, komandai kuri nepakito, treneris tas pats ir t.t. nėra normalu PRALOŠT 10 varžybų iš eilės... 10! sakai žaidė neblogai, kliurka čia, kliurka ten. Bet pripražint reikia, kad kažkas viduje blogai ar pan., ko mes paprasti žmonės nežinom
O dar kai zmogus pats nieko neparases praded aiskint tai keistai ziuris 😄
"Tas gaudymas: va va jau dabar tai bus supyke ir tikrai laimes man skamba labai jau naiviai."
Iš futbolo žiūriu dar vis dauguma kažko tikisi iš Union Berlin ar Ajaxo 😁 šiandien bus tokių, kurie už ajaxą statys prieš PSV, pamatysi 😁
"Tas gaudymas: va va jau dabar tai bus supyke ir tikrai laimes man skamba labai jau naiviai."
Iš futbolo žiūriu dar vis dauguma kažko tikisi iš Union Berlin ar Ajaxo 😁 šiandien bus tokių, kurie už ajaxą statys prieš PSV, pamatysi 😁