Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/05/22 12:15 bet title 3:0 (3:0) @-125 10/10
 

Dėl šito statymo man nekyla abejonių. Vienintelis klausimas ar tik Karlovic nenusiims pralaiminėdamas 0:2 po dviejų setų, kaip tai padarė prieš Cilic paskutinio jo mačo metu. Karlovic jau manau paskutiniai metai ture. Rimtesnių serverių, tokių kaip Jonas Martynas, padavimų jam nepaimt, na niekaip. Visada žaidžia iki tie-break, kur vistiek kada nors žaidžia iš antro padavimo nesuėjus pirmam ir ne retai to jo vieno taškelio ir užtenka seto pralaimėjimui. Vadovaujuos prasta Karlovic forma ir tikrai prastu taškų rinkimu iš žaidimo. Jei tik Karlovic nenusiims, bus 3:0.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

BRE

Padėkų: 0

Sekėjų: 3

  • Unitai 172.22
  • ROI 10.68%
  • W% 56.19%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 195
  • Unitų atspėta: 1794.22
  • W-L-T : 109-85-1
  • Vid. unitų skaičius: 8.32
  • Unitų spėta: 1622.00
  • Vid. koeficientas: 110.8
 

Unitų pokytis

1901841781721661602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (29)

  • Dangush
    2011-05-22 20:43

    3:1
  • Kiek ilgai jis dar taip servuos😁)
  • Nezinau ar praeis bet paemiau hanescu win ir petchnerio underi i viena tapeta
  • Dancevic manau siand gali issauti 😁 Tikrai solidziai losia , zinant Bolleli tai Dancevic gali issauti su geru kofu 3-0
  • Uzdeti 300 uz pethsneri ir gasquet ir manau garantuotas 100 litu yra
  • Amanmuradova ir Titashvili i atskirus
  • Dancevic 😁
  • Nu va ir baigesi
  • Ka galvojat del mardy fish?
  • Tai jo minusine turi eit kiek jis taip servuos tuoj baigsis as tai siandien neradau gero statymo gal ka patarsit
  • Nu pas mane minusine 6.5 seip gal ir gerai kad dabar karlovicius paeme seta, karlovicius vistiek turi pavargt
  • Nu blet servai tai mirtini bet tuoj nuslaps ir darys ji per visus galus
  • Va tai tau, bresta sensacija ;]
  • Ilga kova nusimato
  • Mano nuomone, cia labai realus tiebreikas, todel imt 3:0 per daug pavojinga, vis gi dar zinant koki serva turi karlovicius. Ir apskritai neaiski nei vieno, nei kito zaidejo forma...
  • Jo, gi sakiau po traumos
  • Gal kam idomu vienu zmogelio nuomone😁
    This will be one of most interesting matches today in the first round of Roland Garros. It will be meeting between Juan Martin Del Potro and Ivo Karlovic.
    In my opinion the Croat is too much underestimated. The claycourt surely is not his favorite surface, but even here he can be very inconvenient opponent for any player. Karlovic is big server and even on clay it is hard to breeak that serv.
    Second big fact is that Juan Martin Del Potro coming here after injury. So, we still dont know in how much good form he is right now.
    And third and maybe most important fact is that this line at Bet365 is very different than in some other bookies. Only 32.5 games while for example at Nordicbet the line is set on 36.5 games.
    I expect big match today and this line at Bet365 seems to me too low.
    Over 32.5 games for 9 units.
  • Na 3-0 nebus cia.man patiko tie optimistai,kurie uz Gulbi dejo.Malaciai,pijokas pries Kavciciu laimet turejo.Cirkas ir tiek
  • Dek Orakule ir 3:0 bus, jei ir nusiimtu
  • 3:1
  • Jo, jeigu jam ta kojos beda vis atsinaujina ir atsinaujina, jei butu sudas tai ir praeitu, ir macu nepraleistu, na nezinau visi turim savo nuomones, as tai manau kad reiketu atsizvelgti i tenise butent i tokias bedas nes daugiausiai dyrba kojos ir rankos.
  • Jau praejo beveik menuo, o tu kojos panarinima rimta trauma laikai?
  • Su youzmiu kai zaide eme medical time out, bet laimejo, tada kai paeme tai rusas paeme is jo seta, kita maca laimejo jis pries ciriciu bet pries nadali pasitrauke kad nerizikuoti del kojos nes vistiek manau zinojo kad gaus, dar ziurejo ta maca tai nevien karta dare masazus pasigulde ant zemes daktarai.
  • Taigi cia jo sena trauma , kai zaide su Rodiku atsinaujino trauma eme medical time outus ir kai zaide neseniai, dabar tiksliai nepasakysiu su kuo bet irgi eme medical time outa butent del kojos, lygtais kai su ciricium zaide, nepamenu
  • O kas su koja? Treniruočių metu puikiai juda.
  • Na jo , gi del potro turi bedu su koja, o jeigu karloviciui eis servas kaip niekada tai cia jis gali ir paimti
  • O kodel neimanoma ? Imanoma :]
  • Tai turbut ta sensacija kad pasitrauks po pirmu 2 geimu 😄
  • Idomu kad tik istraukus burtus karlovicius savo twiteryje parase kad pateiks didžiausią pirmo rato sensacija DD