Po sunkaus starto pirmame ture, į Monacą šiandien atvyko Virtus. Viena silpniausių komandų EL. Monakas pralaimėjęs pirmąsias varžybas norės šiandien atsiimti su kaupu, todėl ir rizikuoju su didesniu koeficientu. Virtusui čia bus sunku, su žalgiriu jie sužaidė geras varžybas ir manau, net truputėli viršijo lūkesčius. Tikėtina, kad toks sunkus, klampus ir nesigaunantis žaidimas kaip 4ame kėlinyje prieš kauniečius šiandien kartosis ilgesnėmis atkarpomis, nes Monakas turi ką pasiūlyti ir gynyboje, o puolime nors ir nebus dar Walkerio ir Loydo, bet ten potencialo daug. Komanda išlaikiusi branduolį ir tos sunkios varžybos Valencijoje man labiau primena atsitiktinumą nei sunkų sezono startą. Todėl čia manau ir patys Monakiečiai norės susigrąžinti pasitrikėjimą (jei toks bent kažkiek sumažėjo) ir nugalėti užtikrintai komandą, kuri tikrai nemanau, kad bus pretendentė į įkrintamąsias.
- Balsų: 9
Komentarai (0)