Na visi žinome Italus ir jų žaidimą. Italai nemuša daug įvarčiu ir čia manau galima pasipelnyti iš to. Malta nėra ta spardoma rinktine ir nors taškų neturi bet atrodo labai neblogai su 11 prasileistu įvarčiu per 5 susitikimus. Aišku grupe realiai mirtininkų tad toks prasileistu įvarčiu kiekis stebina nes net Anglijoje prasileisti tik 4. Italai per 4 rungtynes įmušė vos 6 ir tai 2 iš tu įvarčiu buvo Maltai išvykoje. Namie Italai labai geri bet vistiek nerezultatyvus tad čia manau verta eiti su Malta pliusine gal dar net ir iridens kokį autsaideriai
- Balsų: 11
Komentarai (2)