Taip Manresa bėganti komanda, taip tai tikra ispaniška komanda, tačiau bus žaidžiama prie Breogan'ą, komandą, kuri žino kaip stabdyti tokias komandas, kaip žaisti protingą, bet pozicinį krepšinšį, o ir tos pačios Manresos nereikia nurašyti, nepavykus nubėgti greitai, jie tikrai gali ir patys susitatyti poziciniame krepšinyje. Iki šiol komanda žaidė prieš taip pat gana laisvą stilių mėgstančias komandas, todėl totalas išsipūtė manau ir šiame matche, nors Manresa neturi tiek daug to puoliminio pajegumo, kurį turėjo seniau, kai buvo top 8 komanda, todėl šis sezonas nenusimato kaip tas, kuriame komanda grįštų į senokai jau buvusias aukštumas, todėl manau Breogan'as čia "suvalgys" varžovus gynyboje ir pasieks pergalę būdu, kuriuo jie moka žaisti geriausiai ir tai jie atsineša iš praeito sezono, kur taip pat buvo labiau žinoma kaip underinė komanda bei tai diegia nuo šio sezono pradžios taip pat - geriausias puolimas yra gynyba.
Good luck, Peace.
- Balsų: 6
Komentarai (0)