Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres

09/28 02:35 fanimani +11.20
2023/09/27 15:33 Toronto Maple Leafs (-1,5) @140 8/10
 

NHL ikisezoninės. Buffalo vakar sužaidė su daugmaž pagrindine sudėtimi prieš Bostoną. Šiandien turėtų verstis su atsarginiais (juolab rytoj jų laukia trečios rungtynės iš eilės). Torontas po dviejų ikisezoninių pralaimėjimų čia turėtų labiau norėti laimėti. Rašo, kad žais neutralioje aikštėje, bet ta aikštė Kanadoje - taip, kad Torontas kur kas labiau namie.

  • Balsų: 10
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

fanimani

Padėkų: 572

Sekėjų: 281

  • Unitai 492.92
  • ROI 5.07%
  • W% 52.52%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1228
  • Unitų atspėta: 10515.92
  • W-L-T : 625-565-38
  • Vid. unitų skaičius: 8.16
  • Unitų spėta: 10023.00
  • Vid. koeficientas: 109
 

Unitų pokytis

5105044984924864802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (5)

  • fanimani Man regis, kad NHL ikisezoninių rungtynių loterija gal net labiau nuspėjama nei reguliaraus - ypač ankstyvoje jos fazėje. Čia itin dažnai laimi namų komandos, kartais nepadoriais rezultatais. Priežastis labai suprantama - komandų lyderiai/veteranai ruošiasi sezonui namuose, o naujokams/jaunimui leidžiama parotuojami išvykose.
    Gali būti.
    Visa diskusija prasidėjo dėl to, jog Torontas žaidė ne namuose, nors ir Kanadoje. 😉 Ir užfiksuotam rezultatui arena neturėjo jokios įtakos.

    Dabar pasitikslinau, jog arena yra netgi toje pačioje provincijoje, kaip ir Torontas, tad diskutuoti apskritai nevertėjo. : ) Maniau, gal bus rungtyniaujama kur nors Monrealyje ar Otavoje. O dabar - tas pats, lyg Kauno "Žalgiris" rungtyniautų Garliavoje. 😉 Faktiškai, namie, tik prastesnėje aikštelėje.
  • us11179 Elektrėnų "Energija" nėra Mažeikiuose nemėgiamas klubas.
    Kai tavo arenoje rungtyniauja mirtini tavo komandos priešininkai, jokia geografija ar "tautiškumas" netenka prasmės.
    Jeigu Kalgaryje rungtyniautų Edmontono "Oilers" su bet kuriuo JAV klubu, Kanados publika veikiausiai palaikytų amerikiečius.

    Sporte kartais ima veikti kiti "dėsniai", nei įprastame gyvenime.

    Esminė mano anos žinutės mintis buvo ta, jog tarpsezoninių rungtynių rezultatai gali būti "belekokie". Loterija.
    Man regis, kad NHL ikisezoninių rungtynių loterija gal net labiau nuspėjama nei reguliaraus - ypač ankstyvoje jos fazėje. Čia itin dažnai laimi namų komandos, kartais nepadoriais rezultatais. Priežastis labai suprantama - komandų lyderiai/veteranai ruošiasi sezonui namuose, o naujokams/jaunimui leidžiama parotuojami išvykose.
  • fanimani Jeigu Elektrėnų "Energija" žaistų, tarkim, Mažeikiuose prieš kokią Rygos "Mogo" - tai tikiuosi, kad publika greičiau būtų "Energijos" pusėje nei geografiškai artimesnės Rygos. 😁
    Elektrėnų "Energija" nėra Mažeikiuose nemėgiamas klubas.
    Kai tavo arenoje rungtyniauja mirtini tavo komandos priešininkai, jokia geografija ar "tautiškumas" netenka prasmės.
    Jeigu Kalgaryje rungtyniautų Edmontono "Oilers" su bet kuriuo JAV klubu, Kanados publika veikiausiai palaikytų amerikiečius.

    Sporte kartais ima veikti kiti "dėsniai", nei įprastame gyvenime.

    Esminė mano anos žinutės mintis buvo ta, jog tarpsezoninių rungtynių rezultatai gali būti "belekokie". Loterija.
  • us11179 Bafalo miestas yra prie pat Kanados sienos. Torontas - vos už 100 km. nuo Bafalo (galima sakyti, kad beveik kitoje ežero pusėje). 😉
    Jeigu rungtynės vyks Kanados mieste, kur Toronto klubo nemėgsta, tai šis tikrai nesijaus, kaip namie. : )

    Antra vertus, tų ikisezoninių rungtynių niekas per daug nesureikšmina. Prieš porą dienų buvo užfiksuoti rezultatai ir 5:0 , ir 7:0 ir net 10:0. Sezone 10:0 būtų didelis įvykis.
    Jeigu Elektrėnų "Energija" žaistų, tarkim, Mažeikiuose prieš kokią Rygos "Mogo" - tai tikiuosi, kad publika greičiau būtų "Energijos" pusėje nei geografiškai artimesnės Rygos. 😁
  • Bafalo miestas yra prie pat Kanados sienos. Torontas - vos už 100 km. nuo Bafalo (galima sakyti, kad beveik kitoje ežero pusėje). 😉
    Jeigu rungtynės vyks Kanados mieste, kur Toronto klubo nemėgsta, tai šis tikrai nesijaus, kaip namie. : )

    Antra vertus, tų ikisezoninių rungtynių niekas per daug nesureikšmina. Prieš porą dienų buvo užfiksuoti rezultatai ir 5:0 , ir 7:0 ir net 10:0. Sezone 10:0 būtų didelis įvykis.