NHL ikisezoninės. Buffalo vakar sužaidė su daugmaž pagrindine sudėtimi prieš Bostoną. Šiandien turėtų verstis su atsarginiais (juolab rytoj jų laukia trečios rungtynės iš eilės). Torontas po dviejų ikisezoninių pralaimėjimų čia turėtų labiau norėti laimėti. Rašo, kad žais neutralioje aikštėje, bet ta aikštė Kanadoje - taip, kad Torontas kur kas labiau namie.
- Balsų: 10
Visa diskusija prasidėjo dėl to, jog Torontas žaidė ne namuose, nors ir Kanadoje. 😉 Ir užfiksuotam rezultatui arena neturėjo jokios įtakos.
Dabar pasitikslinau, jog arena yra netgi toje pačioje provincijoje, kaip ir Torontas, tad diskutuoti apskritai nevertėjo. : ) Maniau, gal bus rungtyniaujama kur nors Monrealyje ar Otavoje. O dabar - tas pats, lyg Kauno "Žalgiris" rungtyniautų Garliavoje. 😉 Faktiškai, namie, tik prastesnėje aikštelėje.
Kai tavo arenoje rungtyniauja mirtini tavo komandos priešininkai, jokia geografija ar "tautiškumas" netenka prasmės.
Jeigu Kalgaryje rungtyniautų Edmontono "Oilers" su bet kuriuo JAV klubu, Kanados publika veikiausiai palaikytų amerikiečius.
Sporte kartais ima veikti kiti "dėsniai", nei įprastame gyvenime.
Esminė mano anos žinutės mintis buvo ta, jog tarpsezoninių rungtynių rezultatai gali būti "belekokie". Loterija.
Kai tavo arenoje rungtyniauja mirtini tavo komandos priešininkai, jokia geografija ar "tautiškumas" netenka prasmės.
Jeigu Kalgaryje rungtyniautų Edmontono "Oilers" su bet kuriuo JAV klubu, Kanados publika veikiausiai palaikytų amerikiečius.
Sporte kartais ima veikti kiti "dėsniai", nei įprastame gyvenime.
Esminė mano anos žinutės mintis buvo ta, jog tarpsezoninių rungtynių rezultatai gali būti "belekokie". Loterija.
Jeigu rungtynės vyks Kanados mieste, kur Toronto klubo nemėgsta, tai šis tikrai nesijaus, kaip namie. : )
Antra vertus, tų ikisezoninių rungtynių niekas per daug nesureikšmina. Prieš porą dienų buvo užfiksuoti rezultatai ir 5:0 , ir 7:0 ir net 10:0. Sezone 10:0 būtų didelis įvykis.
Jeigu rungtynės vyks Kanados mieste, kur Toronto klubo nemėgsta, tai šis tikrai nesijaus, kaip namie. : )
Antra vertus, tų ikisezoninių rungtynių niekas per daug nesureikšmina. Prieš porą dienų buvo užfiksuoti rezultatai ir 5:0 , ir 7:0 ir net 10:0. Sezone 10:0 būtų didelis įvykis.