YS mano akimis labai silpna komanda ir dabartiniai ju oponentai nera labai jau prasti.Nors turnyras ir nera tier1, bet manau YS zaidejai yra tiesiog per prasti individualiai,kad atsilaikytu pries lu komanda. Pries navi junior gavo siokia tokia proga pasirinkti killu, del to, nes navis kiek pradejo neatsargiai zaisti. Bet kokiu atveju, pirmi map dazniausiai buna vienpusiai pr tokiu komandu,tad manau, kad fora netokia ir maza.
- Balsų: 0
Komentarai (0)