Pagrindinis argumentas turbut butu, kad quest zaidzia su stand in, aisku jau N kartu buta, kad tai nelabai ka reiskia,bet vistiek manau, kad tai gan nemazas minusas. Kitas dalykas, GG dar vis zaidzia del geresniu vietu grupeje,tai jeigu vis dar ziuri i si turnyra rimtai, manau cia pasistengs. Siaip GG cia kur kas geresne komanda ir kadangi vis dar turi del ko zaisti, manau cia ganetinai realu, pamatyti 2-0 rezultata.
- Balsų: 0
Komentarai (0)