Na, TI jau bus ganetinai greitai ir tai vienas is pasiruosimu turnyru komandoms. Jeigu tai butu, DPC turas, TSM labai mazai sansu, kad butu pasieke finala apskritai, o dabar tokiuose turnyruose, geresnes komandos daznai nepersistengia. Tai pagrindinis argumentas ir butu, kad netgi tokiuose turnyruose, finaluose geresnes komandos laimi ganetinai nesunkiai. GG cia kur kas geresne komanda, tai manau labai realu, pamatyti 3-0 rezultata,net jeigu jie ir nusprestu nezaisti pilna jega.
- Balsų: 0
Komentarai (0)