Nežinau, manau nemažai vertės eiti su pirmosiomis varžybomis Neptūno. Lietkabelis visiškai nepalieka šiam momentui man gero įspūdžio pasiruošime, porą varžybų stebėjau, tai apgailėtinas susižaidimas, dar laiko tikrai prireiks įsivažiuoti, nors ir Neptūnas nėra pasaka, tačiau yra šiokių tokių vilčių, kad gali pirmose varžybose pasigauti tokį Lietkabelį. Aišku, nemažai spręs klausimų iš rinktines grįžę lietuviai t.y Maldūnas bei Sirvydis, svarbūs gan žaidėjai, kurie gali įtakoti statymo tėkmę, tačiau vadovausiuos pirminiu variantu, kad jų gal neforsuos įjunginėti nuo pirmų varžybų, o jeigu ir įjunginės, turėtų kilti problemų, kadangi ir dabartiniai žaidėjai kol kas sunkiai orentuojasi taktinėse schemose legendinio latvio, arba tiesiog nesupranta ką jis nori pasakyti ir įnešti. Abejotinas kol kas treniravimas Štelmos, bet laikas parodys, ar čia tik sezono pradžioje taip silpnai atrodo, ar bus greitas atleidimas sezono eigoje.
Lietkabelio minusai, kurie man šiuo metu ryškėja.
1. Davis atleidimas, kuris neatrodė tiek tragiškai ir į jo vietą atėjo Sabeckis irValinskas, pažįstama aplinka ir iš esmės aš dar jo gebėjimais netikiu (kalbant apie Valinską).
2. Trenerio lygis: Manau dar per anksti vertinti, bet galimai bus pirmas sezonas itin sunkus jeigu išlaikys savo vietą iki sezono pabaigos, bet Purlys gali reikšti pasitikėjimą šiam žmogui dėl laiko Ryte ir žinojimo jo gebėjimais vadovauti aikštelėje. Mano akimis, gal kiek per anksti toks šuolis iškart į Eurocupo komandą kas gali pakišti koją, nes tokie klubai ilgai laukti negali ir šiai dienai atrodo šuolis atgal po Čanako išėjimo. (Žinoma, pigus variantas, tai kaip ir daug tikėtis iš anksto negali atsižvelgiant į pinigų santykį ir labai retas treneris per trumpą laiką stebūklus nuveikia).
3. Lietkabelis neturi aiškaus lyderio komandoje, ką visą laiką galima buvo matyti Čanako vadovaujamoje ekipoje. Orelikas panašu, kad dar nėra formoje ir sunkiai kol kas per draugiškas žiūrisi. Dažniausiai vyresnio amžiaus žaidėjams šiek tiek laiko reikia ir pojūčio žaidime, kad pradėtų varyti savo ritmu.
4. Gal ir nereikia vertinti rimtai draugiškų varžybų su Žalgiriu, ar Vilniaus Rytu šiai dienai, bet man asmeniškai abejotinas lietuvių branduolys ir vos du legionieriai komandoje. Sezono galui tai bus privalumas, kadangi lietuviai supras dėl ko žaidžia, jeigu bus dėl ko žaisti atkrintamosiose ir rungtynių svarbą supras, tačiau sezono pradžiai gali būti sudėtinga ir neturi išreikšto lyderio, kuris sunkesniu metu galėtų patempti. Ypač, kai neina Štelmos vadovavimas komandai ir neturi tokio užtikrinto aikštės generolo, kas sezono pradžioje gali įtakotį rezultatą.
Einant prie Neptūno.
1. Namuose žais prie savų sirgalių, įtaka manau turi nemažą Mažeika ir jo pasitikėjimas klaipediečių, tas pasimatė sezono pabaigoje, kaip sugebėjo dirbti su aktyviausiais fanais, tiek su paprastais ateinančiais pasižiūrėti komandos ir turės manau pirmose rungtynėse tvirtą užnugarį. (Dėl tokio Lietkabelio nesusižaidusio ir žinant, kad tai yra top 3 komanda Lietuvoje), tai susidomėjimas turėtų būti nemažas ir geresnės progos turbūt neturės Neptūnas pergalei siekti, negu dabar.
2. Patiko, kaip susikomplektavo Neptūnas, tikrai protingai ir neaiškių žaidėjų mano akimis nėra. Tommy Rutherford visai neblogą įspūdį paliko. Patyrę lietuviai kaip Girdžiūnas vienas geriausias ISO žaidėjas (Lietuvoje) kaip Kleiza sakė, nors ir amžius kiek sulėtino jo žaidimą, tačiau prie geros dienos gali ramiai 30 suverst, tas pats Gailius itin svarbus žaidėjas, Janavičius. Šie pagrindiniai žaidėjai yra svarbūs išsaugojimas komandos, nors gal ir nebuvo nuo ko saugoti, bet branduolys aiškus išlikęs ir tam įtakos gali padaryti pradžios rezultatams nuo pirmų varžybų.
4. Neptūno minusas, kad ketvirtas numeris yra tuščias ir silpnas, tad turi ieškotis Pleikio pakeitimui, kadangi jis šį sezoną būtų svarbus žaidėjas šiai komandai.
Overall, Lietkabelis nepalieka šiai dienai įspūdžio gero ir tokį Lietkabelį tikrai gali pasigauti Neptūnas, jeigu seni vilkai sužais savo varžybas, tai tikrai bus sunku, net ir Sirvydžiui būnant su Maldūnu aikštėje.
- Balsų: 16
Komentarai (1)