Intriguojantis finalas ir maximalus noras, kad vokiečiai paimtų auksą, kurio jie nusipelnė žengdami be pralaimėjimų ir savo simpatišku krepšiniu.
Pirma, Vokietija turi daugiau opcijų puolime negu visos likusios komandos, kad ir kaip tai skambėtų, bet talento žymiai daugiau, negu visos buvusios Serbijos varžovės ir visų jie neuždengs, nes tiesiog indvidualiai neturi tiek žaidėjų gebančių išjungti visus starto žaidėjus.
Antra, Vokietija yra ta komanda, kad kiekvienose rungtynėse gali ir kitas žmogus išauti, kaip tą padarė prieš JAV, OBSTO bombardavimas buvo fatalinis smūgis. Taip, jis žinomas kaip geras metikas ir visą kitą, tačiau nebuvo kažkuom išsiskiriantis viso čempionato metu, tačiau kai atsivėrė čiakros, tai vieną po kito svaidė ir pataikė, o tada tokį žaidėją sunkų sustabdyti.
Trečia, tas pats Schroderis man labai patiko kovoje su Vokietija. Ne tik gali patempti komandą reikiamu momentu, tačiau ir puikiai gebantis ieškoti komandos draugų, kas jam itin gerai sekasi ir kaip jis randa plyšius per visą aikštę su tinkamu perdavimu, tai verčia žavėtis ir pataikyti kitiems vokiečių rinktinės žaidėjams.
Ketvirta, Serbija neturi tiek daug talentingų žaidėjų apskritai ir turės kuom gesinti Milutinovą, nors gal to ir neprireiks, jeigu kris metimai, tai galės ir puolimu nuplauti Serbijos rinktinę. Serbija stipri savo kovingumu ir mentalitetu, tačiau vien to kartais neužtenka, nes kažkada turi talentas laimėti, kurį turi Voketija, bet čia jau ne tik talentas Vokietijos, bet ir puikus komandos chemistry. Nors galime ir matyti Schroderio pykčius su treneriu ir kt., tai nieko nereiškia visiškai, kartais ego yra daugiau už viską, bet kai esi maximalistas žaidėjas norintis viską laimėti, tai vietomis krepšininkai pratrūkstą. Tad minusinę forą tokią imu su mintim, kad gale bus nemažai pražangų po kurių gali, tiek į vieną, tiek į kitą pusę desperatiškai gelbėjant savo auksą sukrauti pranašumą.
All in all, netikiu serbais, kad įmanoma tiek puolime talentingų žaidėjų išjungti ir viskas.
- Balsų: 9
Komentarai (6)