Taip gynyba čia turėtų būti kitokia, bet abidvi rinktinės atakuoja labai geru procentu, o ir Serbų gynyba geležine nepavadinsi ypač kai yra Schroder bei Wagneriai. Pati Serbija renka daug taškų ir čia manau bus taip pat. Abidvi rinktinės daug ka nugalėjo ir jaudulio čia neturėtų būti tad einame netgi su didesne linija nei duota linija
- Balsų: 25
Komentarai (1)