Kiek maciau Kanados zaidima, tai jie dazniausiai nezaidzia komandiskai, o viska bando isspresti pavieniu meistriskumu, kas dazniausiai priveda prie ne paciu lengviausiu metimu. Na, Slovenija aisku priklausoma nuo Donciciaus, bet kazkaip sunku tiketis, kad jis gali suzaisti prastai. Manau, komandos panasaus lygio ir turetu buti apyligis zaidimas iki pat pabaigos.
- Balsų: 1
Komentarai (0)