Nežinau, ar net verta rašyt, kodėl taip manau. Lietuva nugalėjo geriausią turnyro ekipą, o iki JAV visus varžovus 20+ pakrovė. Serbija nusileido Italijai, o manau, kad mūsiškiai už Fontecchio vedamą komandą tikrai stipresni.
- Balsų: 10
Nežinau, ar net verta rašyt, kodėl taip manau. Lietuva nugalėjo geriausią turnyro ekipą, o iki JAV visus varžovus 20+ pakrovė. Serbija nusileido Italijai, o manau, kad mūsiškiai už Fontecchio vedamą komandą tikrai stipresni.
Komentarai (1)