Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2023/09/02 13:15 (-13 Australia) @-111 8/10
 

Taip Australai nepateko toliau ir čia rungtynes nieko nelemia, bet labai gera sudėti turinti Australija manau ras jėgų ir žaidėju kurie norės žaisti ir laimėti. Mills ir kiti žaidėjai manau bus atsipalaidavę ir galės mėgautis krepšiniu, o Gruzinai tas priešininkas kuri galima ir sutriuškinti. Linija nėra didelė, o ir Australai draugiškose rungtynėse įrodė savo pranašumą 5 taškais pralaimedami 4 kėlinį 12 taškų. Australai tiesiog turi daug labai geru krepšininku kurie žaidžia nba ir manau susitvarkys su Gruzais

  • Balsų: 18
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

mall89

Padėkų: 689

Sekėjų: 36

  • Unitai -836.15
  • ROI -3.18%
  • W% 50.26%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 3319
  • Unitų atspėta: 25755.85
  • W-L-T : 1649-1632-38
  • Vid. unitų skaičius: 8.01
  • Unitų spėta: 26592.00
  • Vid. koeficientas: -104
 

Unitų pokytis

-630-674-718-762-806-8502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • martyko Labiausiai patiko, kai reikejo prisijungti prie wifi vienu momentu, kadangi is musu chebros turejo vienas zmogus ju vietine sim kortele ir interneta, tai mums beliko naudotis ju vietiniu wifi, tai prisijungiau prie wifi su paswordu "putin xujlo", tai tas labai patiko. 😄
    Na passwordas tikrai geras,ir kad svarbiausiai atspindintys tikrove.
  • Labiausiai patiko, kai reikejo prisijungti prie wifi vienu momentu, kadangi is musu chebros turejo vienas zmogus ju vietine sim kortele ir interneta, tai mums beliko naudotis ju vietiniu wifi, tai prisijungiau prie wifi su paswordu "putin xujlo", tai tas labai patiko. 😄
  • Dinamo_Tb A nu tada aišku.Ruchi tai yra megrelijos regione,prie pat rusu okupuotos Abhazijos.Jie be gruzinu kalbos dar šneka megreliškai tai yra gimininga gruzinu kalbai kalba bet labai mažai suprantama likusiems gruzinams.Kai jie šneka megreliškai gruzinas vargu ar daug ka supras.Tad visai tiketina kad jie taip ir vadina likusius gruzinus.Patys save jie vadina margal.
    Taip yra tiesos, kadangi ir pats ne viska suprasdavau ka sneka, tik tie kurie tarnave su tavim dar rusu kalba snekedavo, jaunimas pagrinde su tavim angliskai sneka, nes ten nemazai kaip ir minejau su sportu zaide ir kalba angliskai ir merginos rinktineje zaidzia ir Lietuvoje zaide, arba Turkijoje, tad problemu anglu kalba nebuvo susisneketi.
  • martyko Aš prieš metus buvau ir jaunimas save vadina taip, buvau Ruchije ir ten save taip laiko daugelis, kadangi nemažai keliauja iš ten žmonės, tiek su futbolu ir turiu artimu draugu iš ten, tai sakau, ką teko girdėti. Praėjusiais metais du kartus buvau.

    P.s Kartveli, tai kartveli, aš su lietuviniu kartveliečiai.
    P.s P.s tie žmonės ir Lietuvoje žaidė nemažą dalį futbolo savo karjieroje ir pramokė gerai lietuvių kalbą, kad daugelį VIlniuje apdėtų savo lietuvių kalbos žiniomis. 😁 Tai tam irgi įtakos turėjo manau, kad save laiko kartvelais. Taipogi nemėgsti rusų ir labai stipriai, kad net nekalba su jais rusiškai, jeigu žino, jog tu esi būtent iš tos valstybės ir tiesiog ignoruoja, arba kalba savo kalba ir apsimeta, kad nemoka rusų kalba.
    A nu tada aišku.Ruchi tai yra megrelijos regione,prie pat rusu okupuotos Abhazijos.Jie be gruzinu kalbos dar šneka megreliškai tai yra gimininga gruzinu kalbai kalba bet labai mažai suprantama likusiems gruzinams.Kai jie šneka megreliškai gruzinas vargu ar daug ka supras.Tad visai tiketina kad jie taip ir vadina likusius gruzinus.Patys save jie vadina margal.
  • Dinamo_Tb Na esu ten gimes ir auges,bet kartvelečiais save tikrai niekas niekad nevadino,čia labiau butu lietuviškasis pavadinimo variantas.Vienaskaitoje gruzinas--> kartveli,daugiskaitoje gruzinai --->kartvelebi,kitu pavadinimu nera.
    Aš prieš metus buvau ir jaunimas save vadina taip, buvau Ruchije ir ten save taip laiko daugelis, kadangi nemažai keliauja iš ten žmonės, tiek su futbolu ir turiu artimu draugu iš ten, tai sakau, ką teko girdėti. Praėjusiais metais du kartus buvau.

    P.s Kartveli, tai kartveli, aš su lietuviniu kartveliečiai.
    P.s P.s tie žmonės ir Lietuvoje žaidė nemažą dalį futbolo savo karjieroje ir pramokė gerai lietuvių kalbą, kad daugelį VIlniuje apdėtų savo lietuvių kalbos žiniomis. 😁 Tai tam irgi įtakos turėjo manau, kad save laiko kartvelais. Taipogi nemėgsti rusų ir labai stipriai, kad net nekalba su jais rusiškai, jeigu žino, jog tu esi būtent iš tos valstybės ir tiesiog ignoruoja, arba kalba savo kalba ir apsimeta, kad nemoka rusų kalba.
  • martyko Na kiek teko buti ir girdeti, jie save vadina kartvelieciais, o savo sali laiko Sakartvelu, bet cia nuo zmoniu priklauso, nes vyresnio amziaus senu pavadinimu vadina save. Jauni zmones, ypac Tbilisi pagal dabartines tendencijas save vadina. Kaip ir minejau, vyresnio amziaus zmones priprate prie savo seno pavadinimo ir taip save vadina, taciau kaip ir Vilniuje, taip ir Tbilisi, issiskiria publika, labiau issilavine, daugiau pasieke ir ten vyresnio amziaus zmoniu yra, kurie pagal siuolaikines tendencijas save vadina.
    Na esu ten gimes ir auges,bet kartvelečiais save tikrai niekas niekad nevadino,čia labiau butu lietuviškasis pavadinimo variantas.Vienaskaitoje gruzinas--> kartveli,daugiskaitoje gruzinai --->kartvelebi,kitu pavadinimu nera.
  • us11179 O kaip vadina patys save vietiniai tos šalies gyventojai? Ir kaip vadina savo šalį (tarpusavyje, ne oficialiai)?
    Labai įdomu sužinoti. 😉
    Na kiek teko buti ir girdeti, jie save vadina kartvelieciais, o savo sali laiko Sakartvelu, bet cia nuo zmoniu priklauso, nes vyresnio amziaus senu pavadinimu vadina save. Jauni zmones, ypac Tbilisi pagal dabartines tendencijas save vadina. Kaip ir minejau, vyresnio amziaus zmones priprate prie savo seno pavadinimo ir taip save vadina, taciau kaip ir Vilniuje, taip ir Tbilisi, issiskiria publika, labiau issilavine, daugiau pasieke ir ten vyresnio amziaus zmoniu yra, kurie pagal siuolaikines tendencijas save vadina.
  • us11179 O kaip vadina patys save vietiniai tos šalies gyventojai? Ir kaip vadina savo šalį (tarpusavyje, ne oficialiai)?
    Labai įdomu sužinoti. 😉
    Na oficialiai Sakartvelas ---->gruz. Sakartvelo o kartvelas---->gruz. kartveli.Priedelis (sa) reiškia vieta del kažko,pvz jeigu išvertus pažodžiui Sakartvelo gaunasi kaip vieta (del kartvelu) kartvelam.O tokio kaip kito neoficialaus pavadinimo nera,visi visus tarpusavyje vadina kartveli.
  • Dinamo_Tb Na jeigu jau visai teisingai tai butu Sakartvelas-->Gruzija(sena versija) ir kartvelai--->gruzinai.
    O kaip vadina patys save vietiniai tos šalies gyventojai? Ir kaip vadina savo šalį (tarpusavyje, ne oficialiai)?
    Labai įdomu sužinoti. 😉
  • mall89 Jeigu jau taisai, tai daryt tinkamai Sakatvelas jie vadinasi ir Sakartveliečiai
    Na jeigu jau visai teisingai tai butu Sakartvelas-->Gruzija(sena versija) ir kartvelai--->gruzinai.
  • mall89 Jeigu jau taisai, tai daryt tinkamai Sakatvelas jie vadinasi ir Sakartveliečiai
    vlkk.lt/konsultacijos/4182-gruzija

    Galima vadinti SAKARTVELIEČIAIS, galima - GRUZINAIS. Bet tiktai jau ne "gruzais".
  • us11179 Šiaip, ta tauta vadinasi GRUZINAI, o ne "gruzai". 😉
    Rusijoje gyvena RUSAI, bet Gruzijoje - GRUZINAI.
    Jeigu jau taisai, tai daryt tinkamai Sakatvelas jie vadinasi ir Sakartveliečiai
  • Šiaip, ta tauta vadinasi GRUZINAI, o ne "gruzai". 😉
    Rusijoje gyvena RUSAI, bet Gruzijoje - GRUZINAI.