Po vakar pralaimėtų rungtynių abejos rinktinės turi mažiau šansų patekti į kitą etapą ir čia abi komandos turi parodyti maksimalų susikoncentravimą į savo žaidimą ir rodyti geriausią jos versiją. Suomiai beviltiškai pralaimėjo prieš Australijos rinktinę ir manau po tokių varžybų bus padaryta tikrai išvados prieš kitas varžybas. Žaidimas manau bus šiek tiek letesnis, kadangi dar bus likusios 1 varžybos, kurios bus ypač svarbios šios rungtynių laimėtojui, tai bus manau naudojamas labiau lėtas ir kokybiškas krepšinis, kad žaidėjai negautų traumų ir galėtų tinkamai išsiilsėti. Japonai yra metanti komanda, bet vakarykščiose varžybose metė tik 17.1% taiklumu, tai komanda labai priklausanti nuo tritaškio metimų. Suomiai nemanau, kad leis tai daryti ir tikiuosi to pačio rezultato.
- Balsų: 4
Komentarai (0)