Wolves labai gerai atrodė atakoje prieš Man Utd, sukūrė virš 2 xG. Turi daug talento priekyje (Cunha, Neto, Sarabia). Apie De Zerbi ball’a gal ir galbėti net neverta, nes ekipa dominuoja ir žaidžia atakuojantį futbolą prieš bet ką, manau, jog šiandien bus daug įvarčių, o tiksliau abi turėtų pasižymėti, nemanau, kad kuri ekipa baigs “ant nulio”
- Balsų: 0
Komentarai (0)