Mir dar tik menesi zaidzia su sita komanda ir tai bus tik antras rimtas jo susitikimas pries rimtesne komanda per ta laika. G2 ir taip yra labai stiprus aimeriai ir pries juos yra sunku zaist visiems. Paskutiniai jo zaidimai nera labai jau uztikrinti,tai manau dar vis kazkiek laiko truksta, kai isizaistu su kitais komandos zaidejais, o ir siaip sita komanda gan daznai saugo savo ginklus. Manau realu, kad sitos foros jis nepasieks.
- Balsų: 0
Komentarai (0)