Nottinghamo klubas atidaro sezoną namuose ir sakyčiau čia jie tikrai turi geras galimybes pasiimti pirmąją pergalę, Pirmame ture tikrai gerai pasirodė prieš Arsenalą išvykoje, nuteikia pozityviai komanda prieš savo lentynos komandą kaip Sheffieldas, kuri atvyko iš antro diviziono. Žinoma, tai ne naujokė, žino kas yra premier lyga, bet vis tiek sudėtis būna pasikeitus kai keliesi į Championshipą. Nottinhamas išsilaikė premiere. Esminis dalykas kad Sheffieldas pirmam ture namuose tikrai prastai žaidė su Crystal palace. O ir draugiškų cikle Nottinhamas žaidė su pajėgesnėmis komandomis. Manau namų pranašumas bus didelis faktorius.
- Balsų: 1
Komentarai (0)