Suprantu, kad OG komanda siuo metu yra nelabai geroje formoje ir gan daznai stringa pries silpnesnio lygio komandas, bet sampi lygis isvis yra mazesnis, negu, tu komandu pries kurias zaide OG. As manau, OG cia yra stipresne aimeriu komandu, o ir pats gamesense yra kur kas aukstesniame lygyje. Manau, tokios komandos kaip sampi cia neturetu kelti jokiu sunkumu.
- Balsų: 1
Komentarai (0)