Todėl, kad žmogus persigandęs, kad linija pakilo per 10 taškų dar neprasidėjus rungtynėms padarė pralaimėta. Kitą kartą pralaimėta tokioje situacijoje ir liks.
Nu jei čia bus fixas, tai tokių idiotų kaip kazchų , dar paieškoti reiktų. nes kol kas visiškai normalios varžybos , net sakyčiau epr gerai žaidžia, nes indai tikrai geresnė komanda nei kazakstanas.
Komentarai (6)