Naujojo sezono startas. Abi komandos praėjusius metus turėjo sunkius, tačiau "Sevilla" ekipa vidurį seziono atvykus treneriui Mendilibar pradėjo rodyti visai kitokius rezultatus plius laimėjo Europos lygą. Komanda per vasarą neišlaidavo, išlaikė pagrindą plius sustriprino savo sudėtį keliais žaidėjais. "Valencia" praėjusiame sezone turėjo prasčiausią sezoną 21-ame amžiuje. Komanda kovojo dėl išlikimo ir vidurį sezono stojus klubo legendai R. Baraja už vairo, komanda atsigavo ir išsikapstė iš iškritimo zonos bei išliko stipriausioje lygoje. Tačiau komandos kryptis pasiekeitė, komanda beveik neinvestuoja į naujus žaidėjus pardavė Mensah, Cavani išvyko į Pietų Ameriką. O pasipildė tik keliais neryškiais žaidėjais ir savo jaunimo komandos žaidėjais. Tad komanda silpna, tačiau visgi turėtų pademonstruoti nagučius ir bandyti šiame sezone kažką įrodyti. "Valencia" praėjusiame sezone tik kartą išlaikė "sausus vartus", tad "Sevilla" manau porą įvarčių turėtų sukalti, bet ir "šikšnosparniai" turėtų nelikti su "baranka".
- Balsų: 2
Komentarai (0)