Draugiškos ,vyrai...Čekija po birželio tragiškos pabaigos Auksineje lygoje,kur pusfinalyje dave labai rimta kova ,busimiems lygos nugaletojams, visiškai neberode noro kovoti del trečios vietos ,su ambicinga Kroatija,kuri ,išraše ) Čekms pralaimejima 3-0! Iskaitant,kad šiandien susibega,su komanda ,kuri Auksines lygos turnyre,grupiniame etape sutriuškino Čekus 3-0,tai šiandien ,jei dar turi garbes,ir orumo) ,privalo išspardyti) Estams šiknas)
- Balsų: 2
Komentarai (0)