Čempionu lyga, kvalifikacinis turas,pirmosios rungtynes...nors svečiai kažkur užvėmė) ,kad Žalgiris jiems ne varžovas, bet joms ruošiasi atsakingai, po ši menesi ivykusiu draugišku rungtyniu ciklo,šiom rungtynem bus pokyčiu saugu linijoje, bet šiaip apie rimtesnes traumas neskelbia. Žalgiris puikioje formoje,komandoje geras psicholiginis klimatas), komanda nusiteikusi kovingai, sirgaliai( ultros) irgi ruošiasi ,tribunu sektoriai pietu C (PC) ir pietu B ( P😎 privaloma balta spalva ,jei kas neturesite,galesite isigyti maikes vietoje( 9 eur) bet...svečiai ,iš aukštesnio levelio, kurie nores visus pergalingus reikalus susitvarkyti Vilniuje,nepasilikti ju namams.
- Balsų: 18
Komentarai (0)