Po kosmarisko praeito sezono, laukiu visai kito Midtjyllando veido. Pasiruosimo etapas praejo neblogai, puolimas atrodo veikiantis. Is Anderlechto pasieme svedijos rinktines sauga Olssona. Taip pat pasistiprino ir gynyba. Sveciai is antros lygos pakilusi komanda, praeita sezona buvo rezultatyviausia komanda lygoje. Cia puolimas auksciausioje lygoje taip gerai neturetu veikti, bet nuginkluoti tikrai gali daugeli komandu. Komandu biudzetai itin skiriasi, pasiruosime turejo vargo. Cia vienintelis minusas tai, kad po praeito sezono nezinai ko tiketis is namu ekipos. Todel imu tiek fora, tiek overi, nes prasileisti ivarti is sveciu tikrai gali.
- Balsų: 0
Komentarai (0)