Na nzn, manau abieju komandu stilius nera labai jau masofkinis. VP savo regione apskritai dazniausiai zaisdavo labai strategiskai, Entity irgi nebudavo ta komanda kuri dazniausiai prisirinkdavo daug killsu. Aisku is minusu, kad komandos panasaus pajegumo, tai zaidimai gali kiek uzsitesti, bet vistiek manau, kad underis cia priimtiniausias variantas, pagal abieju komandu zaidimo stiliu.
- Balsų: 1
Komentarai (0)