Statymas ne uz BIG komanda, o labiau pries heroic. Visu pirma, tai bus ju pirmas zaidimas po vasaros atostogu, tai pradzioje gal kiek gali buti sunkiau isivaziuoti. Kitas dalykas, bent kiek esu pastebejas, tai heroic gan daznai stringa pries silpnesnes komandas, bent jau pacioje turnyro pradzioje. BIG aisku atrodo kaip neblogas miksas dabar, bet faktas, kad truks jiems susizaidimo. Manau, labai realu pamatyti bent viena close mapa.
- Balsų: 0
Komentarai (0)