Sveiki,
A lygos turo rungtynės kurios bus rodomos ir per televiziją.
Susitinka visai nesenai žaidę klubai, Žalgirių derbis.
Ir čia manau galima vėl bandyti eiti su Kauno ekipa kuri žais namie, kas labai daug ką lemia.
Aišku po susitikimo su Sūduva kiek neramu, nes ten tik rungtynių pabaigoje pavyko išsigelbėti, tačiau manau klaidos visos išanalizuotos ir šiandien pamatysim kitokią ekipą.
Vilniečiai savaitgalį išvykoje sunkiai nugalėjo Telšių ekipą, neįtikina kolkas Lietuvos čempionai savo žaidimu, tuoj prasidės Europoje kovos, turi būti maksimaliai susikonsentravę visa ekipa.
Taurės rungtynėse matėm kas nutiko visi, čia daug neišsiplėsiu ten parodė Kauno ekipa, kad gali kovoto su Vilniaus Žalgiriu.
Daug pinigų čia gal ir neverta investuoti, bet pasidėti truputį galima.
Gero futbolo ir kas galite keliaukite į stadioną.
- Balsų: 9
Nesiseka Kauniečiams, turi kamuolio kontrolę labiau valdo žaidimą, tačiau Vilniečiams labiau pasisekė 1 įvartis iš klaidos ginėjų, antrame jau Ouyawusi meistriškumas, 3 įvartis po puikių perdavimų.
Gaila, tačiau čia nepasisekė.
Rytoj bandysiu vėl kažką surasti iš siūlomos pasiūlos jei yra norinčių 😉