Na, kaip buna dazniausiai, kai komandos buna jau prie iskritimo ribos, atsiranda kiek daugiau motyvacijos dar kazka irodyti. O siaip abi komandos ganetinai silpnos, zaidzia gan silpnam regione ir dar div2. Tokios foros labai daznai eina antram mape, tai manau ir si karta taip bus.
- Balsų: 0
Komentarai (0)