Pandu zaidimas po grupiu etapo kiek nuvaziavo zemyn ir dabar tik vienas zaidejas rodo kiek stabilesne forma. EG atrodo gan stabiliai ir dar vis turi sansu kabintis i top4. Siaip kiek teko stebeti abidvi komandas, EG atrodo kiek geriau, o ir paskutiniuose zaidimuose pries sita komanda jie laimedavo ganetinai lengvai. Manau EG yra stabilesni siuo metu
- Balsų: 1
Komentarai (0)