Na, cia kaip visad. Old g komanda kuri turi superstar zaidejus, kuriu pikas buvo pries 2-3 metus. Ivy nors ir iveike nigma komanda, bet ten labiau nigmos nuopelnas, negu, ju paciu.Old G komanda issipirko sita vieta,tai labai tikiu, kad jie vis dar galvoja kaip patekti i div1, o oponentas siandien manau, labai tinkamas laimeti 2-0.
- Balsų: 0
Komentarai (0)