Rytas manau, jog turi puikius šansus tapti čempionais du metus iš eilės. Sudėtis neprasta, Žibėnas prieš Žalgirį rungtyniauja solidžiai, B tribūnos palaikymas girdėsis garsiau, negu žalių fanai, o patys Žalgiriečiai nežaidžia tame lygyje, kaip LKL’e. Nežinau kodėl, tačiau tai dvi skirtingos ekipos, manau, jog Rytas kaposis iki paskutinių, po comebacko Vilniuje yra alkani ir kupini vilties, reikia Forsterio gero grajaus. Vilniuje daug asistavo, ant galo patempė, bet pataikymas šlubavo,kaip ir visos Ryto ekipos, ypač iš tritaškių.
- Balsų: 13
Komentarai (6)