Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2023/06/10 14:34 (Rytas) @255 7/10
 

Rytas manau, jog turi puikius šansus tapti čempionais du metus iš eilės. Sudėtis neprasta, Žibėnas prieš Žalgirį rungtyniauja solidžiai, B tribūnos palaikymas girdėsis garsiau, negu žalių fanai, o patys Žalgiriečiai nežaidžia tame lygyje, kaip LKL’e. Nežinau kodėl, tačiau tai dvi skirtingos ekipos, manau, jog Rytas kaposis iki paskutinių, po comebacko Vilniuje yra alkani ir kupini vilties, reikia Forsterio gero grajaus. Vilniuje daug asistavo, ant galo patempė, bet pataikymas šlubavo,kaip ir visos Ryto ekipos, ypač iš tritaškių.

  • Balsų: 13
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

False9

Padėkų: 54

Sekėjų: 18

  • Unitai -217.63
  • ROI -2.59%
  • W% 47.49%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1025
  • Unitų atspėta: 8257.37
  • W-L-T : 482-533-10
  • Vid. unitų skaičius: 8.27
  • Unitų spėta: 8475.00
  • Vid. koeficientas: 121.7
 

Unitų pokytis

-200-210-220-230-240-2502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (6)

  • eyegex Gal kas pasalya, kur galima paziuret per mobilu is nemokamu uzsienio pal?
  • Gal kas pasalya, kur galima paziuret per mobilu is nemokamu uzsienio pal?
  • Grybauja rytas, jei krenta tritaskiai tai metyk tritaskius o ne kazka gimdyk baudos aikstej ir klaidas daryt
  • Milicininkas Na žalgirio sirgalei be savo "Buuu" ir "žalia balta" neturi daugiau nieko. Net paskutinėse rungtynėse, kai žali žaidė namie, o ryto fanų buvo ~500, ne kartą girdėjosi jie daug labiau nei žalių ultros. šiaip palaikymas labai nekoks žalių sirgalių. Sutinku, kad kai visa arena šaukia "buu" tai vienareikšmiškai geriau girdisi, bet kitais atvejais tai kaip žalgirio "Ultroms" reikėtų kiek rimtesnių skanduočių ir palaikymo 😁 Šiandiena ryto fanų bus apie ~2000, tad manau bus karšta ten iš jų ir sirgalių palaikymas, kur non stop ultros skanduos ir kur žalgirio kartas nuo kartu visa arena sakys "buu", manau galima įžvelgti rimtų ketinimų nušvilpti žalių ultras jų arenoje. Šiaip aš nei už vienus nei už kitus, mano akimis būtų keista, jeigu žali praloštų, bet jų ultros tai man juoka kelia.
    O kai žalgiris pralaiminėja fanai tyli, tada ir geriausiai girdėsis B tribūna
  • Na žalgirio sirgalei be savo "Buuu" ir "žalia balta" neturi daugiau nieko. Net paskutinėse rungtynėse, kai žali žaidė namie, o ryto fanų buvo ~500, ne kartą girdėjosi jie daug labiau nei žalių ultros. šiaip palaikymas labai nekoks žalių sirgalių. Sutinku, kad kai visa arena šaukia "buu" tai vienareikšmiškai geriau girdisi, bet kitais atvejais tai kaip žalgirio "Ultroms" reikėtų kiek rimtesnių skanduočių ir palaikymo 😁 Šiandiena ryto fanų bus apie ~2000, tad manau bus karšta ten iš jų ir sirgalių palaikymas, kur non stop ultros skanduos ir kur žalgirio kartas nuo kartu visa arena sakys "buu", manau galima įžvelgti rimtų ketinimų nušvilpti žalių ultras jų arenoje. Šiaip aš nei už vienus nei už kitus, mano akimis būtų keista, jeigu žali praloštų, bet jų ultros tai man juoka kelia.
  • Na kad B tribūna bus garsesnė tai jau sakyciau nusišnekėjai.