Jei Zalgiris nori laimet reikia pradet nuo gynybos, o kad atsakas bus tai net neabejoju(nesu fanas) bet butu desninga.
Kaip ir Krapikas siandien minejo, kad negali laimet tik puolimu, tai fokusas bus i gynyba pirmiausia siandien. O kad Zalgiris kaip komanda susifokusuot moka ir gali n kartu pasimate, kad ir su tuo paciu Lietkabeliui kai laimejo +30
Tiek ryto underis, tiek zaliu minusine atrodo puikiai
- Balsų: 9
Komentarai (1)