Norvegų 3 lyga (2 Divisjon). Kofas už įvarčius gerokai sukilo, bet sunku surast kažkokią realią priežastį kodėl, gal book'ai pagalvojo kad pradinis buvo mažokas, bet aš manau atvirkščiai. Žaidžiant Alta įvarčių šį sezoną visad galima laukt nemažai. Komanda stabiliai muša/praleidžia, o bendras vidurkis virš 4, išvykose dar didesnis. Šiuo atveju tai palanku, nes Kvik Halden namuose žaidžia gerokai atviresnį futbolą, todėl neabejoju kad šiandien bus ne išimtis, vistik varžovai gynybiškai silpna komanda, kurią privaloma įveikt. Taigi, tikiuosi atviro futbolo ir įvarčių. Sėkmės 😉
- Balsų: 2
Komentarai (0)