Del trečios vietos...Latviukai vakar išsiseme fiziškai ir emociškai..iki trečio kelinuko,jie pasamoneje jau buvo finale),pagarba kaimynams,irodžiusiems,kad jokioje sporto šakoje nera ribu.Amerikiečiai turejo buti finale,visas rungtynes dominavo,vede rezultate,padare daugiau smugiu i vokiečiu vartus,ir tik rungtyniu pabaigoje vokiečiai pakeite vartininka šeštuoju žaideju,imuša ivarti ir perkelia dvikova i pratesima...o ten budami euforijoje,dar karta imuša pindosams) Šiandien uźpyke,užsivede amerikonai pasiima bronzines spalvos apdovanojimus! Kai visa medija už Latvija, belieka eit prieš srove) 1.38 unibet
- Balsų: 3
Komentarai (0)