Kova dėl išlikimo aukščiausiame divizione. Kiek teko stebėti slovėnų ir austrų rungtynių šiame čempionate, susidaro toks įspūdis, kad slovėnai yra linkę bet kokia kaina išsilaikyti aukščiausiame divizione ir kiekvienose rungtynėse rodo charakterį. Pirmame etape ilgokai tampyti nervai slovakams ir pralaimėta 1:3, vėliau vargo turėjo ir rusai, kurie laimėjo 6:4 (4 įvarčiai rusams turbūt irgi kažką reiškia)... Tik po pratęsimo nusileista puikiai šiame čempionate rungtyniaujantiems vokiečiams 1:2. Kovoje dėl išlikimo nepalikta jokių šansų latviams, kurie įveikti 5:2... Galbūt čia kiek buvo ir laimės, tačiau slovėnai tikrai buvo berti pergalės...
Tuo tarpu austrai šiame čempionate žaidžia beviltiškai... Žaidėjų veiduose jokios ugnelės. Atrodytų, kad žengiama į aikštę tik atžaisti rungtynių. Pirmame etape patirtos trys nesėkmės be didesnio pasipriešinimo varžovams. Amerikiečiams nusileosta 1:5, švedams 0:3, norvegams - 0:5. Kovoje dėl išlikimo pirmos rungtynės beviltiškai pralaimėtos ir baltarusiams - 2:7...
Austrai į vartus meta mažiausiai iš visų komandų - 82 smūgiai per 4 rungtynes. Slovėnų nėra tarp lyderių, tačiau jie tai daro žymiai sėkmingiau - 111 metimų. Verta paminėti, jog slovėnų įvarčių efektyvumas - vienas geriausių - siekia beveik 11 proc., kai tuo tarpu austrų - vos 3.6 proc.
Austrai taip pat renka labai daug baudos minučių - per 4 rungtynes - 75 minutės (2 vieta), kai tuo tarpu slovėnai - 40 minučių (8 vieta).
Taigi, sudėjus vis pliusus ir minusus, man šviečiasi slovėnų pergalė. Topsportas dar miega ir duoda 1.85, kai tuo tarpu visur kitur daugiau 1.70 nerasime. Sėkmės!
- Balsų: 0
nesiruosiu gincytis su faktais...
Kodel nestatei... jei butum states, tai butum zinojes, kad uz siuloma kofa gali pastatyt tik Superstatyma, na nebent pastatei kazkur kitur, o cia tik pliusa bandei pasididint su didesniu kofu.
Vnz tavo reikalas ka darai as tik pasakiau ka as galvoju
Nesuprantu koks tikslas rasyt copy prognoze ir dar net nebut pastacius uz ja 😄 ?