Jau pirmose rungtynese vien Inter laisvai galejo sumusti 3 ar 4 ivarcius, turejo savo proga ir AC Milan. Net neabejoju, kad Inter cia ir vel pelnys ivarti, tad tokioms aplinkybems cia AC Milan turetu musti bent 3 ivarcius. Fanai itin nepatenkinti, tad cia AC Milanas neimuses ankstyvu ivarciu, kazkuriuo momentu greiciausiai eis va bank. Geras kofas vertinant situacija, tuo labiau, kad komandos paskutiniu metu tarpusavyje zaidzia gana rezultatyviai. Norint AC Milanui kabintis i sias rungtynes, butina nuo pat pradziu lauzti rungtyniu eiga i savo puse. Jeigu Interas atsilaikys nepraleide, sansu sveciams liks nedaug.
- Balsų: 4
Komentarai (0)