Na nzn, ITB mano akimis dar vis zaidzia auksciau savo galimybiu ribos ir dazniausiai tokios komandos pr tokiu svarbiu zaidimu sulusta.Fnatic komandai arba sekasi arba jie stipriai pasiruose sitam turnyrui ir bent is paskutiniu rezultatu jie atrodo labai stipriai. Man atrodo, kad fnatic zaidejai turi kur kas daugiau patirties tokios svarbos zaidimuose ir tai manau bus svarbiausias faktorius, kas leis jiems laimeti ganetinai nesunkiai.
- Balsų: 1
Komentarai (0)