Čia aritmetika paprasta - pirmus mačus komandos sužaidė šitaip: Slovėnija - Šveicarija 0:7, Kanada - Latvija 6:0.
Manyčiau, šveicarai tikrai nėra stipresni už kanadiečius, o slovėnai nėra pajėgesni už latvius.
Kanadiečiai metodiškai laimėjo visus tris kėlinius vienodais rezultatais 2:0. Slovėnai praleido net keturis įvarčius, rungtyniaudami mažumoje.
Manau, čia gali būti ir 8:1, ir 8:0. Viskas priklausys tik nuo NHL profesionalų nuotaikos bei noro pasismaginti.
- Balsų: 4
Komentarai (0)