Na ir vėl aš čia su "admirolais", paskutinės šios serijos rungtynės, kurios nulems, kas keliaus į sekantį etapą. Kaip minėjau anksčiau MIlwaukee daugiau nei pusė komandos žaidėjų šiame sezone turėjo nemažai patirties NHL lygoje, kur padėjo Nashville ekipai. Dabar kai Nashville ekipai sezonas baigtas, žaidėjai sugrįžo į Milwaukee sudėtį. "Moose" ekipa šiame sezone nieko labai gero nedemonstravo ir remdavosi pagrinde gynyba. Vakar rungtynėse atliko vos 19 metimų per rungtynes. Tad šiandien aš toliau einu su "admirolais".
- Balsų: 1
Komentarai (0)