Na,ideja butu tokia pati, lower bracket zaidimas,kuriame pralaimejusi komanda iskris is turnyro.Liquid cia turetu laimeti ganetinai nesunkiai, o ir paskutiniu metu ju klaidu skaicius apmazejas. XG komandos zaidimas nesiklijuoja, nors zaidejus turi visai neblogus. Dazniausiai tokioje turnyro stadijoje zaidimai baigiasi ties 40 kills riba, tai manau, taip bus ir dabar.
- Balsų: 0
Komentarai (0)