Na keista matyt toki auksta kofa uz namu komanda. Sandringham pernai pasieke pusfinali, zinoma sudetis keitesi, bet sudetis solidi ir be abejones geresne uz Wawerley. Tik namu pergale cia.
- Balsų: 6
Na keista matyt toki auksta kofa uz namu komanda. Sandringham pernai pasieke pusfinali, zinoma sudetis keitesi, bet sudetis solidi ir be abejones geresne uz Wawerley. Tik namu pergale cia.
Komentarai (0)