Na čia keli dalykai, pirma keli traumuoti žaidėjai pas Tenerife, antra jiems čia nėra žūtbūtinis mačas. Žūtbūtinis mačas laukia už trijų dienų CL su Manresa. Baskai apskritai geresne komanda šiemet. Iškrito iš Eurolygos o čia kolkas yra lyderiai, todėl tikrai stengtis Yra dėl ko. 1 vieta jiems čia stipriai pagelbėtų playoffuose. O is likusiu maču Barca tik susitiks, su realu ne. Ir su Barca namuose, kur jie tarsi dar galva geresne komanda už pačius save.
- Balsų: 5
Komentarai (0)