Na dėl Lietkabelio pergalės neabejoju šiuo atvėju, o dėl overio viskas priklausys nuo situacijų, kaip kris metimai, jeigu vėl fantasiniais procentais užmėtys tritaškiais, tai permes, bet jau kaip ir turėtų apsiraminti, yra klaustuku dėl Oreliko kas yra nemažas praradimas, kadangi jis vienas kertiniu žaidėju Lietkabelį, nors gynyboje nėra geras, bet per jį nemažai atakų jungiasi, tolimi metimai varantis varžovus į neviltį ir panašiai, tad jeigu jo nebus, gerokai sumažėjai, kad čia gali būti overinės rungtynės. Antra, Čanakas manau nėra kvailas ir nesivels su Paryžiaus klubu į taškų lenktynes, kadangi prancūzai iš to gyvena ir jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Tad jeigu velsis į taškų lenktynes, manau gali pritrūkti talento elementariai puolime tiek suversti taškų, ypač nebūnant Orelikui (jeigu). All in all atsižvelgiant į rungtynių svarbą, turėtų daugiau žaisti pozicinį krepšinį , kad neleistu varžovams greitu puolimu rinktis lengus taškus. Panašiai ir su Rytu nuleido varžybas leisdamiesi į jų žaidimą, nors ir gerai tuo metu sekėsi Kabeliui, bet tuo metu fantastiškai krito tritaškiai kas ir leido laikytis rungtynėse. Kaip bus - matysime.
- Balsų: 3
Komentarai (2)