Man šitos rungtynės yra 50/50, tad renkuosi visai didelę pliusinę. Nepaisant, kad Žalgiriui pergalės (tikriausiai) labai reikės, tačiau nemanau, kad kažkas ją labai lengvai atiduos. Atmetus į šoną meilę Lietuvos krepšiniui, galima būtų bandyti ir vokiečių pergalę.
- Balsų: 31
Komentarai (0)