Na, nigma galaxy turi begale problemu, kurias vis nesugeba isspresti labai jau ilga laika,bet cia statymas ne uz juos.Nouns mano akimis silpna na komanda, kuri turi viena geresni zaideja kuris tempia tier1 lygi, o ir pati komanda zaidzia paciam silpniausiam regione,tad tobuleti jiems ganetinai nelengva. Manau, nigmos komandos zaidejai kur kas stipresni ir nepaisant visu ju bedu, jie cia turetu laimeti 2-0, kadangi ir pats turnyras nera labai jau silpnas.
- Balsų: 1
Komentarai (0)