Aš ir nenurašiau Stano, man jis turi panašumu su Murray, gal ne toks kovingas, bet iš senesnės kartos nuo mažumės man imponuoja. Stanas, Murray ir Fede. 😁
martyko
Šiaip olandas šiam momentui geriau atrodo, daug lygioje vietoje klaidų pas Staną.
Tokius zaidejau kaip Wawrinka manau jau o pavesi reik det,kažkokiu aukštumų nepasieks pats supranta ,tiesiog babkiu dar nori pasidaryt pries pabaiga ir tiek
Komentarai (28)